28 Eylül 2014 Pazar

Operasyon 9

Artık Haftalık yazmayacağım ya. Neden mi? SIKILDIM.

Karşılaştırmalı Kültür Tarihi dersi çok zor abi ya. Herifin Türkçe anlattığından bile bi sikim anlamıyorum. Neyse ne alaka bu şimdikhnsfklhjfsj.

Geçen gün okulda topluluk günleri çerçevesinde, 35 derece sıcağın altında deli gibi sevişen insanların olduğu bir etkinlik vardı. Tabii ben kimseyle sevişemedim. Topluluk seçmek için gittim, yapılması gereken şey o sanıyordum ama olay o değildi sanırım. Neyse. Uzay topluluğuna katıldım o tür şeylere ilgim olduğu için. Tam çıkarken de sinema topluluğunda çok yakışıklı bir bebe görüp oraya da adımı yazdırdım. Hatta çocukla iki çift laf edebilmek için atmadığım takla kalmadı.

+Ad, soyad yeterli mi başka ne yazıcam?
-E-postanızı ve numaranızı da yazarsanız iyi olur.
+Şahsi mi olmalı?
-Yo, farketmez.
+Kan grubumu da yazayım mı?
-Yani isterseniz yazın...
+Yazdım tamam, şimdi şeyi de yazayım mı doğum tarihi mi?
-Siz bilirsiniz...
+Bu da tamam, başka bi şey kalmadı sanırım ama ben buraya Facebook linkimi de koysam olur mu?
-


Ertesi gün ilk toplantımız vardı gecenin bir köründe. Güya tanışıp sanatsal bir film izleyecektik. Gittim, yine herkes sevişiyor. Antalya mı böyle yoksa dünyanın her yerinde bu topluluklar sevişmek için mi var? Ya hayatımın bir dönemi şöyleydi kabul ediyorum;Fakat artık böyle şeyler istemiyorum, boş geliyor. Doydum mu desem, tasvip etmediğim bir yaşam biçimi mi desem bilmiyorum ama istemiyom yani. Rastgele insanlarla sikişmek istemiyorum.

Sevişmeyen birini buldum gittim yanına oturdum. Film hayatımda izlediğim en iğrenç filmdi. Hiç bir bok anlamadım. İzlerken nasıl sıkılıyorum, ofluyorum falan. En sonunda dayanamadım yanımdakine sordum, ''Ya sen bi şey anlıyo musun bundan?'' diye. O da ''Tabii anlıyorum. İki ayrı karakteri her dakikada birbirine daha çok yakınlaştıran yönetmen, bu sahnede iki yüzü aynı karede yakalamayı başarıyor ve seyirciye başkalaşımın ne denli irrite edici olduğunu gösteri...'' lafını bitirmeden kalktım yanından uyuyan bir adamın yanına geçtim. Ben gelince uyandı, toparlandı falan. O kadar tatlı uyandı ki ayaklarına kapanıp özür dilemek istedim uyandırdığım için. Ve Piyanist ile bu şekilde tanıştık. 


***Ben tam bu dizeleri yazarken blogumu okuduğunu söyleyen bir mesaj attı ya ಥ‿ಥ ***

O aslında tamamen tesadüfi bir şekilde kardeşiyle beraber gelmiş, sonra kardeşi onu kız arkadaşı için ekmiş. Garibim tek başına kalmış. Yoksa adamın toplulukla falan işi yok 27 yaşında. Filmi izlerken sohbet ettik biraz ama acayip utangaçtı ya zor konuşturdum resmen. Benim de müzikle ilgilendiğimi söyleyince operadan, enstrümanlardan falan bahsettik. Seçmeli dersini müzikle alakalı bir şey seçseydin dedi, ben de caz müziği seçtiğimi fakat daha gitmediğimi söyledim. Adam hocam çıktı aq.


Aslında tam olarak hocam değil. Seçmeli ders olayını bilirsiniz hocalar sadece yoklama alırlar, hiçbir şey yapmazlar falan. Piyanist de şu an yüksek lisans yapıyor, derse girecek asıl hocanın danışmanı aynı zamanda. Hoca bizi kendi başından savmak için Piyanist'i derslere sokuyormuş. Bunu duyunca ben şok. Numaralar alındı, o gün bitti.

Bir hafta falan konuştuk, ben o hafta yine caz dersine gitmedim. Zaten bu sefer hoca kendisi girmiş, bundan sonra böyle olabilirmiş. Neyse, ben sonunda dayanamayıp sordum, aslında tam olarak sormadım. Direkt ''Ya sen geysin.'' dedim. Bendeki bu 'gaydar' olayı nirvana seviyesinde arkadaşlar. Heterodan daha hetero görünen geyleri bile ayırt edebiliyorum. Rabbım bu yeteneği bana bahşetmiş. (◡‿◡✿) O da inkar etmeyerek, ''Evet, senin gibi.'' dedi. Ben de etmedim haliyle, ben etmem zaten. Böylece konuşma farklı bir yere doğru gitmeye başladı. Aslında ben onunla ilk tanıştığım andan beri bir kıpraşma oluyordu içimde. (。♥‿♥。)

Geçen gün buluştuk. Kalbim ağzımdaydı resmen. Baya güzel vakit geçirdik, dünyanın en güvenilir insanı diyebilirim. Ben o kadar kuşkucu, kıskanç, sürekli komplo teorileri üreten biriyim ki anlatamam. Fakat onunlayken gözüm hiç arkada kalmazmış gibi hissediyorum. Ne biliyim sevgili olarak hayal ettiğimde, kendimi onun telefonunu falan karıştırırken görmüyorum mesela çünkü biliyorum ki o yapmaz. Ben onun yanında oturmuşum o bana bunu çalıyor. Böyle hayal ediyorum.

Açıkçası kızlar, hoşlanıyorum. Sanırım o da benden hoşlanıyor. Umarım hoşlanıyordur. Artık daha fazla insanla tanışmak ve daha fazla insanla bir sürü drama yaşayıp bir yere varamamak istemiyorum. Arkadaş olarak da kazanılabilecek mükemmel bir insan ama ne bileyim gerçekten arkadaş istiyor muyum? Onun arkadaşım olmasını istiyor muyum? Arkadaşlarım beni nereye kadar mutlu edebiliyor? Eğer bu bir yere varacak olursa, ben şu yazımda bahsettiğim, ''Puzzle yapmayı eğlenceli hale getirecek biri olmalı. Kalabalık bir eve misafirliğe gittiğinizde seni balkona çıkarıp sigaranı yakacak biri olmalı. Eninde sonunda hangi yemeği ne zaman sipariş etmesi gerektiğini bilen biriyle olman gerekiyor çünkü.'' kişiyi bulmuş olabilirim. 


Hadi son kez haftalık takıntımı paylaşayım. Buyrunuz, hayatımda izlediğim en güzel şey.Buradan Piyanist'e selamlar. ʘ‿ʘ

12 yorum:

 1. Hişşşşşt 27 olunca noluomuş?? Senin var ya saçını başını yolarım ben :D Sen al 27'yi öp başına koy tamam mı :D

  Ayrıca hodri meydan diyorum daha beni anlayan olamadı hiç bir yerde :)) Hatta söylediğimde inanmayan oldu ahahahaaha Arada Romeo'da bile soruyorlar sen gerçekten gay misin yoksa meraklı falan mısın bu işlere diye :D Birinin beni acilen daha bir gay görünür hale getirmesi lazım yoksa yalnız başıma kuruyup gitcem.

  Ben de piyaniste selam söylüyorum ayrıca :D Piyanist, selam benim blogumu da oku ahahaha. Reklam bile yaptım iğrencim sustum :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ulen ne atarlandın 27 benim ennnn sevdiğim yaştır adamın öyle ergen topluluklarla işi olmaz dedim yani :D

   Seni de anlarım anam ben merak etme :* Pis promocu :D <3

   Sil
  2. Ogaybende'nin anketinden beri yaşım konusunda çok hassasım kuzum kusura bakma :P ^_^

   Sil
  3. Estağfurullah 27'lerin canını yerim aq :')

   Sil
 2. Düğünüm için aranılan piyanist bulundu, tabi bunun için sizin asırlarca sevgili kalmanız gerekebilir. İlişkiniz uzun, müziğiniz bol olsun :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahahahahaha muhteşem yorum <3 Teşekkürler ya inşallah başlarsak bence uzun olcak sflnhsfjh

   Sil
 3. Hadi hayırlısı olsun bakalım ;)

  YanıtlaSil
 4. Ayy ben de okuldaki uzmanları ne zaman görsem bi hoş oluyorum hahaahsdn :D 27 yaşa qurrban :D

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...