2 Aralık 2014 Salı

Mim IIÇok değerli, sevgili BayKuş beni mimlemiş efenim. E bana da cevaplamak düşüyor olsa gerek. Mim hakkındaki görüşlerimi sevgili Shoulder kendi yazısında resmen benim adıma açıklamış. :D Neyse artık giflerle renklendireceğiz anacım.

1) Bu gece öleceğinizi bilseniz bazı insanlara bazı şeyleri söylememiş olmanın pişmanlığını hisseder miydiniz? Peki, neden söylemediniz?

Ya ben bi' kere öleceğimi bilsem arkamda saatlerce süren bir ''söyleyemediğim şeyleri söyleme'' videosu bırakırım. Çünkü acayip içimde kalır. Hatta benzerini geçenlerde öleceğim sandığım zamanlarda *tık* yapmıştım, Allah'a şükür yayınlamak nasip olmadan sildim. :D Söyleyemediğim şeyler var elbet, bence hepimizin vardır. Ya söylemeye cesaretimiz yoktur, ya da söyleyeceğimiz kişiler artık hayatımızda değildir.2) Günün birinde çocuğunuzun doğduğu hastanede bir yanlışlık yapıldığını ve çocukların karıştığını öğrenseniz, kendi çocuğunuzla sizin büyüttüğünüz çocuğu değişir miydiniz?

Değiştirmezdim.

3) Hayalinizi süsleyen bir yerde bir hafta tam pansiyon, harika bir tatil için uçan bir kelebeği yakalayıp ayaklarını ve kanatlarını koparır mıydınız?4) Bir yemeğe davetlisiniz ve önünüze tanımadığınız bir yemek konuyor. Tuhaf haline ve pek iştah açıcı görünmemesine rağmen tadına bakar mıydınız?

Önce yemekle tanışırımsflhkfsj. Ben görünüşe pek önem vermem açıkçası, kokusu önemli. İkram eden kişi güvendiğim biriyse zaten pek tereddüt etmem.

5) Sevdiğiniz biri için yalancı şahitlik yapar mısınız? Örneğin bir yayaya çarptığında direksiyonda dalga geçmesine rağmen çok dikkatli kullandığını söyler miydiniz? (anne, baba, eş, sevgili)

Dürüst olmak gerekirse, ben sevdiği insanlar için her şeyi yapanlardanım. Ve bu kesinlikle kötü bir huy.

6) Yetişme tarzınızda değişiklik yapma imkanınız olsa neyi değiştirirdiniz?


7) Eviniz ve içindeki eşyalarınız yanıyor. Ailenizi, kendinizi ve köpeğinizi kurtardıktan sonra bir kez daha içeri girme şansınız var. Ne kurtarırdınız?

Köpeğim olduğunu nereden çıkardın ya fslhnfsj. Tuti'yi kurtarırdım. İki yaşımdan beri beraber yatıyoruz. Eskiden sevgilimle yatarken bile aramıza zorla aldırıyordum, düşünün yani ne kadar önemli. :D


8) Yarın sabah başka birinin kimliğinde uyanma ihtimaliniz olsa bunu değerlendirir miydiniz? Kimi seçerdiniz?

Bu soruya verilebilecek tek bir yanıt var ve neden kimse bu cevabı vermedi anlamış değilim; tabii ki Beyoncé.Takip ettiğim tüm Bloggerlar mimlenmiş zaten anacım. :'( O yüzden ben bu mimi, 60. abonem olan, kendisini henüz tanıma fırsatı bulamadığım, Maydonosse'ye armağan edeyim. :D

P.S: Ben size bir ara komikli bir mim hazırlayayım, bu böyle olmayacak. ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...