21 Mart 2015 Cumartesi

Persil


Çocukken Serpil adında bir arkadaşım vardı. Ben ona hep Persil derdim ve o bu durumdan çok rahatsız olurdu.


Geçenlerde bir günde bin küsür ziyaret almışım lan, hanginiz bastı blogu?
      Şimdi hayatımda neler oluyor biraz bunlardan bahsedelim.


 • Kahramanım yazımda bahsettiğim Erasmus+ sınavından geçer not aldım. Yani bir kaç haftaya sınav puanım ve GANO'mun ortalaması alınarak hangi ülkeye gideceğim belli olacak. • Ne Mi Yapıyom? yazımda bahsettiğim en yakın arkadaşım Şampuan ile aramızın baya açılması olayı şu an yavaş yavaş geçiyor gibi. Lakin, şahsen kendisiyle eskisi gibi olmayı düşünmüyorum. Ki zaten Neru Neru Nerune yazımda bahsettiğim Gaş ile son birkaç aydır baya yakınlaşmış bulunmaktayız. En yakın arkadaş pozisyonunu kendisi doldurdu bile bence. İlk kez bir erkek yakın arkadaşım oldu, tövb. • He bi de ev aldık. Oturduğumuz dairenin alt katındaki evi aldığımızdan konsantre bir taşınma süreci oldu. Çok kısa sürdü ama çok yorucuydu amk. Bu ev olayı annemi baya mutlu etti o yüzden girdiğimiz borcu gözüm görmüyor şu an. Yeni eve hala internet bağlatamadık. Super Online, sitenize yeni bir şeyler takılacak bekleyin falan filan diyor, ben internetsizlikten ölüyom. Sinirden dağı taşı sikicem. • Babamla geçen baya ağır bi kavga ettik. Bana ''Şu an orada olsam seni parçalardım.'' dedi, ben de ''Gel parçala la amın feryadı.'' dedim kendisine. Evet gerçekten bunu dedim... • HAYATIMDA İLK KEZ SAKAL BIRAKMAYA BAŞLADIM. Şimdiye kadar neredeydin yarram dediğinizi duyar gibiyim... Çıkmıyodu amk nabıyım. 1. Hala aynı kişiye aşığım sjnhsfh.
 2. Hala sevgilim yok jsnhshs. • Garnier'nin şu beş liralık Neem yaprağı özlü temizleme jeli yüzümde sivilcelenme yaptı ben de L'Oréal'e geri döndüm. NE ALAKA YA ŞU AN?!


Ben normalde utangaç biriyim. Hatta bazen sosyofobik bile olabiliyorum eğer böyle bir terim varsa. Mesela bir yere geç kaldıysam ve herkes çoktan toplanmışsa, asla kendi başıma o ortama giremem. Biriyle buluşacaksam önce benim orada olmam gerekir falan filan. Sonradan gelemiyom işte.

Geçen de saçımı, sakalımı  (✿◠‿◠) sevgili kuaförüme emanet etmişken yeni bir tarz yaratmak istediğini söyledi kendisi. Ben de yarat bakalım anam dedim. Saçımı ters yöne doğru fönleyerek ardından waxledi fdjknhfs. Bildiğiniz şöyleydim yani;


Ve ben o an hangi kafadaydım bilmiyorum ama saçı bildiğiniz beğenmiştim. Hatta o özgüvenle okula bile gittim. Derse geç kalmıştım haliyle, dedim sen zaten giremezsin sınıfa şurada kapısı açık bir sınıf var gir oraya otur ve ara verilmesini bekle. Telefonumla uğraşarak sınıfa giriyordum ki bir de ne göreyim...


Boş sandığım sınıf aslında bizim sınıfmış fkjdnskj. O an yaklaşık bir iki saniye ne yapmam gerektiğini düşünüyordum ki galiba uzaylılar bedenimi ele geçirdi. Önce hocaya ''Hocam saçım nasıl olmuş sizce güzel mi?'' dedim. Hoca bön bön bakmaya devam ederken sonra da sınıfa ''Arkadaşlar saçımı beğenenler el kaldırabilir mi?'' dedim sfnfshsfh. Yani bildiğiniz sınıfın ortasında stand up yapmaya çalıştım.

Neyse ki beni seven bir hocaydı ve ağzıma sıçmadı, sınıftan da saçımla ilgili olumlu tepkiler aldım. Yine eşek şansım dönmüştü. Tabii ertesi gün eski saç stilime devam ettim çünkü bilirsiniz çekirge bir sıçrar, iki sıçrar skjnhsfh.

Böyle gereksiz şeyler de anlattıktan sonra, inş buraya kadar okumuşsundur, sana veda ediyorum tatlım. Aslında bu yazının amacı, internetimin olmayışından dolayı blogumdan bir süre uzak kalacağımı sanmam, gören de her Allah'ın günü yazıyom sanar, ve bunu sana haber vermek istemem sevgili okurum.  Hoşçakal. (◡‿◡✿)

Bu günlerde en çok dinlediğim şarkı;


ŞAKA BE :D

AHANDA BU;

Newroz pîroz be!
┌( ಠ‿ಠ)┘


6 yorum:

 1. Güncel üstüne güncel.
  Ne tesadüftür ki bizde bu hafta taşındık, umarım yeni yuvanızda mutlu olursunuz :)

  YanıtlaSil
 2. yeni eviniz hayırlı olsun mutlu mes'ut oturun inş.

  - sınıfa girişde ayrı bir olay :D

  YanıtlaSil
 3. Eviniz hayırlı olsun öncelikle :)

  Fazla uzak kalma olm, özlerim bak ben. Sakal da yakışmıştır eminim, erkeğe sakal her türlü yakışıyor yahuı. Kendimi sakalsız hayal edemiyorum ben :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dava edicem şu Super Online'ı hala gelmedi :'( Yakıştı ya bence de sakalsız erkek mi olurmuş vzhjxdln <3

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...