17 Haziran 2015 Çarşamba

ayatın sadece %9'unu falan anlıyom

Bir sabahı evde yalnız geçiriyorsanız,
ki bu bir öğlen de sayılabilir, işte bu harika bir fırsattır.
-Kahvaltıyı sevmiyorsanız dün gece yaptığınız avakado salatanızı yiyebilirsiniz. Tabii bunun için ilk öncelikle “dün gece” avakado salatası yapmanız gerek.
-Sütsüz ve şekersiz filtre kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Ama sadece hazırlayın. O biraz soğuyana kadar Ice Tea Limon içebilirsiniz. Tavsiyem; evde ice tea limon yoksa sodanıza limon dilimi atın. Sodanız da yoksa çay için. Limon diliminiz yoksa sade soda için. Bunlardan hiçbiri yoksa “fırsatlarla dolu avon kataloğu için bizi arayın.”
-Bitince National Geographic dergisi okuyabilirsiniz. Tabii bunun için ilk önce sabah erkenden veya “dün” NG dergisi almanız gerek. Eğer yoksa tavsiyem; MUTLAKA ALIN. Çünkü bu ayın konuları, esaret altında tutuldukları gösteri merkezinden salınan iki yunus ve Katmandu'nun Kumarileri. 
-Hayatın anlamını anladıktan sonra, e biraz da hüzün vardı tabii. Sıra müzikte. Ruhum yaşlı, sakin diyorsanız özel seçimler yaptırmadan jazz veya klasik müzik dinleyin derim. Ruhum canlı ve kıpır kıpır diyorsanız Elvis Presley’ye eşlik edin derim. Poor Boy çok tatlıdır. ''They call me poor boy poor boy poor boy but i ain’t lonesome i ain’t blue cause i could never be a poor boy as long as MB rolls i’ve got a dolly like you.''-----BU İKİ BÖLÜM ARASINDA BULOGIR İÇBİR ALAKA KURAMAMIŞTIR BEYA-----

*
bi dk önce şunu dinliyoruz


 *

Yaklaşık beş gün önce vegan olmaya karar verdim ve oldum. Aslında amacım öncelikle yirmi iki gün barajını geçmek, eğer başarabilirsem böyle gitmeyi düşünüyorum. Neden diye sormayın, gerçekten bilmiyorum. Galiba yapacak başka bişi bulamadım.

Kardeşim, benim iki senedir gidemediğim ve çok özlediğim Ankara'ya gitti. Gidemediğim diyorum da aslında gitmediğim demem gerek. Özlediğim halde gitmiyorum garip bir şekilde. Kardeşimle pek anlaşamayız, birbirimizi çok kıskanırız ama kardeş işte sonuçta. Umarım hayal ettiği gibi bi tatil olur. O da yeni liseye geçecek (inş), umarım bu sene onun için güzel bir sene olur.

Tarihin Arka Odası hayranı olduğumu bilmeyen bi okuyucum varsa lütfen şu an burayı terk etsinskdfmhj. Şaka şaka, şu ana kadar bilmiyo olman garip olsa da şimdi öğrenmiş oldun. Neyse, belki de dünya üzerinde en sevdiğim insanlardan biri olan Nurhan hocam artık programda yok. Gideceğini duyduğumda hüngür hüngür ağlayıp bir daha izlemeyeceğimi söylesem de Murat Bardakçı gönlümü almayı başardı. Yaşayan tek sanat müziği efsanesi olan İnci Çayırlı hanımefendi, Nurhan hocamın koltuğuna geçti. 

İnci Çayırlı hanımefendi demişken;Geçen günkü çalıştayda çok bebiş ve çılgın bi kızla tanışmıştım, adı Sümük. Günlerim genelde onunla ve onun arkadaşlarıyla kopmakla geçiyor. Fark ettim ki, ben kendimi anlatmayı seviyorum. Bir süre sonra arkadaşlar birbirlerini dinlememeye başlıyorlar ya hani, o zaman artık gerçekten pek konuşacak bir şey kalmıyor. Fakat yeni biriyle tanışınca onun hikayesini öğrenmek, senin hikayeni dinlemesi falan güzel olaylar. Ben genel olarak dinlemeyi ve özellikle dinlenmeyi seviyorum, ki bu pek başıma gelen bir şey değil. Çoğu zaman arkadaşlarım beni dinlemiyorlarmış veya umurlarında değilmiş gibi hissediyorum. Birbirimizi sevmediğimizden değil, sadece ne bileyim, bir süre sonra böyle oluyor galiba. Ya da kişiden kişiye göre değişen bir şeydir, amaan.

Şimdi tüm yol arkadaşlarıma (size) sesleniyorum, bana Saarbrücken'den maksimum 250 avroluk ev/oda bulun, bi şey yapın, tanıdık felan yok mu. :'( Kaç aydır arıyorum ama bir türlü istediğim gibi bir şey bulamadım. Bir tane buldum aslında ama onu da annem beğenmiyor. 

X sürekli ''Özledim, kahve içelim.'' diyor, ama bir icraat yok. Neyimi özlüyon amk neyimi, özleyecek kadar hoşuna gitseydim bir buçuk sene oldu tanışalı, illa bir şey yaşardık. Gel gör ki, birkaç randevu dışında hiçbir şey yaşamadık. Ama şeyi çok sevdim ya, şunu işte:


Çok bebişçe değil mi ya? Düşünceli insanlar beni benden alıyor tbh. 
Hepimiz düşenceli olsak? :/

Fakirlik derken sfkhfsh, hala bir iş bulamadım ondan bahsediyorum. Yoksa paraya falan ihtiyacım yok ama Erasmus'a giderken paralı gitmem lazım demiştim ya hani, o yüzden arıyorum AMA HALA BULAMIYORUM AQ.

Bu dünyanın en daldan dala atlamalı yazısı oldu, yine kaç tane farklı konudan bahsettim Allah bilir. İşte diyorum ya, her şeyi aynı anda söyleme gibi bir isteğim var... Neyse, alta kaç farklı şeyden bahsettiğimi yorum olarak atıp, ilk doğru cevabı veren kişiye tarafımdan kullanılmış bir kalem hediye ediyoruz fslkhjsfh. Şaka maka kalemleri çok severim.

Bahsetmek isteyip de bahsetmediğim şeyler;
Game of Thrones'da Cersei'nin malum sahnesi neydi ya...
Ben bu aralar sürekli kaşınmaya başladım, niye aq?
GANO'm geçen dönemkinden daha düşük. :(
Hala seksten iğreniyorum ve yapmak istemiyorum. :'(
Dün sitedeki havuza biri sıçmış.

Sual: Tekrar Haftalık yazmayı düşünüyorum, yazayım mı? Zaten yapcak bişi de yok aq.

adi kendinze ii bakın kızançıklarım, öbdüm.


2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...